Veletrh FOR KIDS 2023

Těšíme se na vás na veletrhu FOR KIDS v pražských Letňanech 20. - 22. 10. 2023.

Na co se u nás můžete těšit, se dočtete v tomto článku.

Již jako tradičně soutěžíme o několik volných vstupenek. 

Stačí odpovědět v našem formuláři na jednoduchou otázku (odpověď navíc snadno naleznete na našich stránkách v popisu Magformers stavebnice GIGA Cruiser box.

Formulář slouží pro registraci k soutěži o volné vstupenky od firmy Lignamag NC na veletrh FOR KIDS, který proběhne v termínu  20. – 22.10.2023  . Vyplňte údaje (povinné jsou označeny *) a odpovězte na naši otázku. Jedna e-mailová adresa= jedna odpověď. Vyhodnocení soutěže 15.10.2023. (vstupenky budou odeslány elektronicky na váš e-mail)

Přijdte se za námi podívat na náš stánek a prohlédnout si naše novinky, ochutnat něco dobrého. Vaše děti si budou moci zasoutěžit v několika soutěžích o krásné ceny. Připravujeme pro vás veletržní ceny .... no, zní to krásně. A bude to krásné.... Náš veletržní dream team se na vás těší.

Soutěž byla ukončena- již nesoutěžíme! 

Formulář je již nedostupný- všem výhercům začínáme zasílat vstupenky.

Děkujeme Vám za projevený zájem.


Pozvánky od firmy: Lignamag NC s.r.o. bdržíte e-mailem - čestnou vstupenku na veletrhy FOR KIDS .
E-mail si vytiskněte a přejděte s ním rovnou ke vstupu - nemusíte k pokladnám!

NEDAŘÍ SE VÁM ČESTNOU VSTUPENKU VE SVÉ E-MAILOVÉ SCHRÁNCE NAJÍT? Nevěšte hlavu. Zkuste se, prosím, podívat do SPAMu, protože i tam se e-mail může někdy zatoulat, nebo do složky "Hromadné". Bylo vás opravdu hodně, vytřídíme špatné odpovědi a duplicitní emailové adresy a odešleme víc jak 100 vstupenek- těšte se....

Game Over