Soutěž o vstupenky FOR TOYS 2022

Letos pojedeme na For Toys, přijďte za námi!

For Toys je veletrh hraček. Letos probíhá od 6. 10. do 9. 10. na výstavišti v pražských Letňanech. Nás najdete ve stánku 2B16. Budeme rádi, když se přijdete podívat, těšíme se na osobní setkání s vámi. Moc rádi vám poradíme s výběrem hraček, vše si budete moct osahat a vyzkoušet, připravená bude i herna pro děti. Přímo na místě budeme mít veletržní slevy. Přijít se vyplatí, protože vyšší slevy už do Vánoc nebudou!

Pojďme si zasoutěžit o vstupenky na For Toys 2022! Při splnění níže popsaných podmínek, vstupenky vyhraje 30 z vás. Na vás je, vybrat, zda chcete jednu, nebo dvě.

Podmínkou soutěže je vyplnit dotazník pod tímto článkem. Napište nám svoje jméno a příjmení, poštovní směrovací číslo a případně jméno a příjmení dalšího dospělého, který pojede s vámi (pozor, děti do 10 let mají vstup zdarma) a nakonec vaši e-mailovou adresu, tyto údaje jsou potřeba zapsat na vstupenku, aby patřila opravdu jen vám. Dále nám napište originální odpověď na soutěžní otázku: Co asi může znamenat NC v názvu firmy Lignamag NC? Vybírat budeme z nejoriginálnějších a nejvtipnějších odpovědí, nezapomínejte, že kreativitě se meze nekladou. Sledujte nás na sociálních sítích, protože právě na nich soutěž 3. 10. ukončíme, vybereme 30 z vás (samozřejmě bez zveřejnění osobních údajů výherců), kterým následně na e-mail přijdou vstupenky.

Soutěž je ukončena, formulář pro zadání odpovědi není dostupný.