Pozvánka na veletrh hraček

Zveme vás na veletrh hraček FOR KIDS 2023 do pražských Letňan . Přijďte nás navštívit do našeho stánku Lignamag / Magformers A11 do haly číslo 5. Čekat vás bude nejen náš tým, ale i zábava, veletržní ceny, slevy, chuťovky, překvapení....

Jen pro tuto příležitost chystáme  slevy 40% na stavebnice Geomag, sleva 20% na stavebnice Magformers, Clicformers, Stick-O . K nákupu zdarma ochutnávka zdravé snídaňové kaše  Yummigos a káva nebo čaj.

Jsme netradiční firma dovážející hračky. Chceme věci dělat jinak. Vždy volíme kvalitu a bezpečnost. Víme, že v dnešní době najít klid a pohodu a vybrat pro vaše děti kvalitní hračky, není jednoduché. Vytvořili jsme pro vás oázu klidu, pohody a zábavy se zaměřením na chytré hračky a didaktické pomůcky. 
Veškeré hračky si na našem stánku můžete v klidu prohlédnou a vyzkoušet. Vašim dětem bude k dispozici herna se spoustou dílků stavebnice Magformers, Clicformers a Stick-O. Po celou dobu veletrhu budou v herně animátorky, které mají zkušenosti z pedagogické oblasti. V herně budou probíhat 4x denně organizované soutěže v čase 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 hod. o hodnotné ceny (každé dítě vyhrává).
V naší zdravé minikavárničce si budete moct zakoupit zdravou svačinku nebo lehký oběd, vynikající kávu, čaj nebo domácí limonádu se sladkou tečkou. Ochutnat mňam kaše Láska v misce a zároveň si kaše odnést domů. Věnovat se vám budou lidé ze světa profesionálního cateringu.
Stavte se u nás na stánku strávit pohodové chvíle, budeme o vás pečovat a rozmazlovat vás při výběru vánočních dárků.

O vstupenky můžete soutěžit ještě do 15.10. přímo u nás na této stránce