CLICFORMERS "Click, Build, and Play"

CLICFORMERS: mechanická stavebnice s pevnými barevnými díly

CLICFORMERS stavebnice pochází z Belgie a vznikla jako nástupce známé stavebnice CLICKS. Společnost Magformers zdokonalila díky svým odborníkům již tak geniálně jednoduchý mechanický systém stavebnice o několik vylepšení a díky tomu vznikla stavebnice mechanicky odolná, kreativní a v podstatě donekonečna rozšiřovatelná.
Heslem pro tuto stavebnici se stal slogan  “Click, Build, and Play.”

Oproti původní verzi stavebnice CLICS se zvětšily rozměry dílů pro lepší manipulaci a vylepšení jejich mechanických vlastností a možností. Došlo k rozšíření možností napojování dalších dílů, celých sestav nebo 3D prvků. K vynikajícím vlastnostem napomohla i změna základního materiálu z PP na vysoce kvalitní ABS.
Otočné klouby jsou vybaveny ozubením pro možnost aretace v libovolném úhlu. Nabídka tvarů a barev dílků je široká a neomezuje tak dětskou fantazii a kreativitu. Vzájemná kompatibilita jednotlivých sad pak dává až neskutečné možnosti.

Mladým stavitelům a konstruktérům zlepší jemnou motoriku, prostorovou představivost, pochopení základních mechanických zásad.

CLICFORMERS je perfektní hračka, kromě toho, že je zábavná, pomáhá vývoji dítěte. CLICFORMERS roste s vaším dítětem a děti ho milují. U malých dětí CLICFORMERS stimuluje motoriku při spojování prvků a procvičuje koordinace očí a rukou, učí je poznávat tvary, barvy. Když se z dětí stanou stavitelé, využijí všechny možnosti spojování prvků do větších staveb a konstrukcí.  Ale tím to nekončí. Pro zvídavé, mladé inženýry se otevře svět pohyblivých konstrukcí. Děti se s CLICFORMERS baví po dlouhou dobu svého vývoje a budou si s nimi hrát stále častěji, budou stavět čím dál složitější a chytřejší konstrukce a stavby.

Jak stavět z naší Clicformers Master - 230 můžete sledovat na videu: