Genii Creation

origo

CZ SK HU

Škol(k)a hrou

MAGTEMATIKA Mini - učebnice geometrie a základu počtů pro nejmenší (3-8 let)

MAGTEMATIKA Mini - učebnice geometrie a základu počtů pro nejmenší (3-8 let)

Absolutní novinkou je populární obrázková učebnice s nápaditými úkoly pro nejmenší. Formou zábavné hry si děti již od svých 3 let mohou zkoušet znalost základních tvarů, projevit zručnost při stavění jednoduchých modelů těles, prokázat postřeh i důvtip a naučit se využívat vlastní fantazii.
Magtematika učebnice má 48 oděruodolných stran formátu A3 a obsahuje šablony s dílky Magformers v poměru 1:1. Většina úloh tedy počítá s přikládáním dílků přímo do učebnice, která se tak sama stává součástí výsledných staveb. Do nabídky zařazujeme i související a cenově dostupný box Magtematika Mini, který byl sestaven speciálně tak, aby poskytl dítěti dostatečnou tvůrčí svobodu a zároveň obsahoval veškeré díly potřebné k plnění úkolů z této učebnice.

V náhledovém souboru PDF si můžete celou učebnici stáhnout ZDE (10MB). Ukázky některých stránek učebnice si mužete prohlédnout níže:

 

     

     

     

 

     


     

  

Magformers - kreativní stavebnice pro radost i vzdělávání

Magformers je zábavnou bezpečnou hračkou a zároveň velmi moderní učební pomůckou, kterou využívají rodiče i pedagogové po celém světě především pro výuku matematiky a geometrie. Velmi široké je i cílové věkové rozpětí  - od prostorové představivosti a hravé logiky pro nejmenší (2-6 let) až po náročnost na úrovni obou stupňů ZŠ. Užitečným doplňkem může být však i pro středoškoláky a dospělé. Z Magformers lze simulovat prostorové sítě těles s analogií v 3D počítačové grafice nebo si modelovat schematické tvary objektů v "pokojovém měřítku" pro experimentální či ryze praktické využití (architektura, urbanismus, design interiérů, nábytku, apod.).

...

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info