Genii Creation

origo

CZ SK HU

radio1

Oproti Radio1 neposlouchajícím smrtelníkům vám nabízíme tyto výhody:

1) na všechny stavebnice koupené na našem e-shopu dostanete 11% slevu, pokud do políčka pro slevový kód napíšete frekvenci svého oblíbeného radia (bez desetinné čárky i FM, tj. jen 3 čísla!)

2) u nás ve firmení prodejně v Praze 10 (u metra Strašnická) můžete uplatnit stejnou 11% slevu nebo si jinou procentuelní slevu určit sám pomocí hodů hrací kostkou. Ta bude rovna součtu 2 hodů, ke kterým přičteme bonus 4%. Tedy 6-16% namísto jistých 11%. Šance, že si tím polepšíte či ne jsou stejné. Pokusíte-li štěstí či zvolíte jistotu bude na vás. Pro uplatnění výše popsané slevy bude nutné personálu prodejny důvěrně sdělit heslo: "Ta koza už mě neposlouchá". Paní prodavačka bude mít pro vás jistě patřičné pochopení:) Od 1.11. má náš obchod prodlouženou otevírací dobu (každý den od 10 do 20h, v prosinci navíc otevřeno 10-18h i o víkendech!).

3) při nákupu nad 2200 Kč (což je již solidní tvůrčí munice, která sama o sobě stojí za to) dostanete navíc jako bonus Pikant FORTE, který tvůrčí potenciál našich stavebnic ještě umocní.

Stavebnice Magformers chtě nechtě něco stojí i s těmi slevami, ale kdo ji doma má, investice rozhodně nelituje... Pokud by vás zajímalo, kde ta hodnota krom geniálního nápadu vězí, mrkněte třeba SEM (tušíte správně, že jde především o ty kouzelné magnety a maximální bezpečnost).

prskolet

Magformers se vyplatí alespoň vyzkoušet. Lze pak snadno dokupovat po částech další tvary a příslušenství dle možností a aktuálních potřeb malých modelářů. Počet konstrukčních možností roste s počty i druhy dílků skutečně hodně strmě.
Co by z naší nabídky mohly děti posluchačů Radia1 ocenit? Především dostatek základních tvarů (čtverce, trojúhelníky, vysoké trojůhelníky, kosočtverce a lichoběžníky) a pak po 2 či 4 ks většiny ostatních tvarů + tématická drobná příslušenství ala vrtule, LED lucerna, jednokolečko či různé figurky. Pěkným příkladem zajímavé kombinace dílků v rozumném počtunje např. AEROBUGY box. Z těch levnějších, ochutávkových setů pak s klidem doporučíme oba Wow sety vč. Space Wow nebo Magformers-30 s některým z Pikantů. Zajímavým zlevňujícím a zpevňujícím prvkem jsou pak veškeré nástavce, viz např. již namixovaný Pikant FORTE.

large ball

i robot

robot nastavcovy

roboT

 

clun

totem

aero bench

 

 

kubinecel

 

mandala

netopyr 2D

geometry

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info