Genii Creation

origo

CZ SK HU

stavebnice iGEO-N

stavebnice iGEO-N

  • Cena: 468 Kč s DPH
  • Před slevou: 550 Kč
  • Sleva: 15%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Genii

AKČNÍ SLEVA Poslední kusy

iGEO-N je základní výuková sada obsahující magnetickou krychli rozdělenou na 8 stejných částí

Obsahuje celkem:

8 dílků
88 magnetů
30 výukových karet
5 pracovních listů
6 druhů aktivit (her / úloh)

věk: ideálně od 5 let (obsahuje však i aktivity pro 3 leté či naopak až od 7 let)

Tento druh již nebudeme v budoucnosti dovážet, jedná se o výprodej do vyčerpání zásob.

iGEO-N je základní výuková sada obsahující magnetickou krychli rozdělenou na 8 stejných částí. Každý dílek je pokryt množstvím otočných magnetických terčíků, které se uvnitř protáčejí podle nastavení polarity magnetu odpovídajícího páru (tzn. že dílky se vždy pouze přitahují). Terčíky jsou na povrchu překryty bezpečnostní nerezovou zátkou v hladkém zákryvu s plochou dílku.

Zásadní význam mají přiložené výukové materiály (pracovní listy a kartičky), které jsou opatřeny jednoduchými instrukcemi v angličtině. Balení samozřejmě obsahuje také arch s překlady a vysvětlením všech úloh v češtině (vč. vzorových karet), takže je sadu pro starší děti možné využít i na procvičování angličtiny.

Doprovodné materiály obsahují návod na 2 logické společenské hry, 10 výukových karet "symetrie a rotace", 10 karet na prostorovou představivost (tvar těles při pohledu z různých stran) a 10 karet s předlohami pro stavění schematických modelů předmětů kolem nás. Součástí balení je i 5 pracovních listů týkajících se plošných sítí různých pravoúhlých hranolů. Úlohy vypadají zpočátku pro menší děti náročné, ze zkušenosti ale víme, že dítka formou hry do řádného využití stavebnice postupně dozrají (či dorostou:)

Rozměry balení: 21,5 x 30,5 x 4 cm ~ Váha: 400 g

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info