Genii Creation

origo

CZ SK HU

stavebnice iGEO-H

stavebnice iGEO-H

  • Cena: 320 Kč s DPH
  • Před slevou: 400 Kč
  • Sleva: 20%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Genii

AKČNÍ SLEVA Poslední kusy

iGEO-H je základní výuková sada obsahující magnetický válec rozdělený na 8 stejných částí

Obsahuje celkem:

8 dílků
40 magnetů
30 výukových karet
5 pracovních listů
5 druhů aktivit (her / úloh)

Věk: ideálně od 5 let (obsahuje však i aktivity pro 3 leté či naopak až od 7 let)

Tento druh již nebudeme v budoucnosti dovážet, jedná se o výprodej do vyčerpání zásob.

iGEO-H je základní výuková sada obsahující magnetický válec rozdělený na 8 stejných částí. Uprostřed každé stěny dílku je umístěn otočný magnetický terčík, který se uvnitř protáčí podle nastavení polarity magnetu odpovídajícího páru (tzn. že dílky se vždy pouze přitahují). Terčíky jsou na povrchu překryty bezpečnostní nerezovou zátkou v hladkém zákryvu.

Zásadní význam mají přiložené výukové materiály (pracovní listy a kartičky), které jsou opatřeny jednoduchými instrukcemi v angličtině. Balení samozřejmě obsahuje také arch s překlady a vysvětlením všech úloh v češtině (vč. vzorových karet), takže je sadu pro starší děti možné využít i na procvičování angličtiny.
Doprovodné materiály obsahují 10 výukových karet ze "symetrie", 5 karet na představivost v ploše (stavění podle půdorysu), 5 karet na prostorovou představivost (s modelováním těles podle všech 3 průmětů) a 10 karet s předlohami pro stavění schematických modelů předmětů kolem nás. Součástí balení je i 5 pracovních listů týkajících se plošných sítí různých zaoblených těles. Úlohy vypadají zpočátku pro menší děti náročné, ze zkušenosti ale víme, že dítka formou hry do řádného využití stavebnice postupně dozrají (či dorostou:)

Rozměry balení: 21,5 x 30,5 x 4 cm ~ Váha: 400 g

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info