Genii Creation

origo

CZ SK HU

Zpět

Proč je stavebnice MAGFORMERS relativně drahá hračka ?

Přidáno: 26.10.2015 20:46:57 Počet shlédnutí: 1823

26 Říjen 2015

Magformers je značkovou stavebnicí splňující nejpřísnější bezpečnostní kritéria a její hodnota není neopodstatněná. Doporučujeme se obeznámit s pár fakty v následující tiskové zprávě.

Na mnoha diskusních fórech (vč. FB a nejen v ČR) se pravidelně řeší otázka "vysoké ceny" stavebnic Magformers, nejčastěji v kombinaci s uznáním, že se jedná skutečně o geniálně jednoduchou a oblíbenou hračku s velkým didaktickým potenciálem.. jen kdyby zkrátka byla levnější... Inu, sami bychom tomu byli rádi, ale existuje mnoho důvodů, proč si tato stavebnice drží svoji cenu v přímém i nepřímém smyslu toho slova. Abychom tyto důvody neosvětlovali stále dokola tu či jinde, aktualizovali jsme vše v kostce na našich stránkách v sekci FAQ (často kladené otázky) a přetiskujeme rovněž níže: 

 

Stavebnice je super, OK, ale proč je tak "drahá" ?

Otázka přiměřenosti ceny je samozřejmě relativní. Většina zákazníků, kteří si zpočátku mysleli, že je cena stavebnice neadekvátně vysoká, později svá tvrzení spontánně přehodnotila. Stačilo si Magformers doma vyzkoušet a objevit její užitnou hodnotu v kombinaci s prvotřídní jakostí. Budete sami překvapeni, nakolik kreativní stavění s Magformers vaše děti zaujme a kolik času s ní nakonec stráví. Navíc mějte na paměti, že při hraní se děti zároveň nenásilnou formou vlastně i učí:)
Magformers je značková stavebnice s dlouhodobě garantovanou kvalitou, která odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním a hygienickým kritériím. Navíc mezi magnetickými stavebnicemi patří spíše k těm středně nákladným. V ČR a na Slovensku je navíc oproti světovým standardům Magformers citelně levnější.
Cena každé stavebnice je přímo závislá na počtu použitých neodymových magnetů, a tak určujícím faktorem pro cenu je především aktuální cena neodymu na mezinárodních trzích. Bez kvalitních magnetů by byla stavebnice mnohonásobně levnější... ale už by to nebyl vůbec Magformers ( ...což neznamená, že neexistují předražené stavebnice jiných značek, vyrobené pouze z plastu:). U nás jsou čistě plastová příslušenství skutečně znatelně lacinější, než základní dílky s magnetem:)
MAGFORMERS je jediná magnetická stavebnice, která u všech svých produktů používá magnetky galvanicky pokryté ochanným kovovým filmem (měď-nikl), aby se tak zabránilo korozi a obrušování magnetů. Od r. 2014 je navíc využíváno při výrobě plastových částí bezešvého ultrazvukového svařování ABS, takže i po technoligické stránce je Magformers v oboru na absolutní špičce s prakticky nulovou mírou reklamací. Tyto nekompromisní nároky na kvalitu a bezpečnost vyšší výrobní náklady bohatě kompenzují, což se opakovaně projevuje i na poli zisků řady prestižních tuzemských i mezinárodních ocenění a odborných uznání.

 

ddr

 

Nutno také připomenout, že i s málem dílků existuje mnoho kombinací a konstrukčních možností (viz naše GALERIE), není tedy nutné pro začátek investovat peněz přespříliš. Ze zkušenosti víme, že je mnohdy užitečnější dílky dokupovat průběžně a nechat děti z momentálně dostupného počtu dílků vytěžit maximum. Nových dílků si tak děti více váží a užijí! Samy si také (zejména ty starší) časem řeknou, které dílky by pro nové vytoužené stavby "nutně" potřebovaly. Přikupování po částech není pak finančně tak náročné, radost z dárků je i příjemněji odstupňovaná a odpovídá skutečnému a prověřenému zájmu dítěte. Vyzkoušejte si stavění s dětmi na vlastní kůži, nudit se nebudete a o kýženém výběru nových dílků a příslušenství budete mít pak i sami lepší představu.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info