Užitečné odkazy a partnerské stránky

 

        

 

 

 

Pro jak staré děti jsou naše stavebnice vhodné ? Odpověď hledejte v sekci "často kladené otázky".

 

Značkové stavebnice MAGFORMERS a EDTOY nenajdete v žádné síti velkohračkáren ani v žádném z klasických obchodních řetězců, díky čemuž si můžete být jisti, že podstatná část z ceny, kterou za stavebnici zaplatíte, je na úkor její skutečné užitné hodnoty, tj. kvality zpracování a investic při jejím vývoji a zdokonalování.

 

Častou chybou zákazníků je porovnávání jednotlivých stavebnic mezi sebou jen na základě pouhého počtu dílků. Vězte, že hodnota dílku se může druh od druhu dramaticky lišit a je vždy nutné brát ohled na zastoupené tvary či typ příslušenství. Cena je většinou přímo úměrná počtu neodymových magnetů, které mohou být jen 3 (trojúhelník, výseč) nebo jich může být až 8 (superčtverec). Nadto jsou v počtu dílků ve stavebnicích započítávány jako 1 ks i takové komponenty, jako jsou panely ABC či motorová kolečka, jejichž hodnota je s cenou klasického dílku naprosto nesrovnatelná!

 

******************************************************************************************

Didaktický potenciál stavebnic Magformers

slunicko-raketa

MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.
MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Kvality stavebnic MAGFORMERS i EDTOY jsou za poměrně krátkou dobu na trhu ověnčeny  již mnohými prestižními oceněními, viz sekce "medaile a ocenění"). Preo stručné a záživné seznámení s principy stavebnic doporučujeme shlédnutí několika krátkých videospotů.

Konečně naprosto bezpečná magnetická stavebnice

figurky_zoom2

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.
 MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

Nekonečné možnosti variací - geniálně jednoduché !

lokomotiva

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami. Velmi oblíbeným trikem je i tzv. „MAGFORMERS kouzlo“, při kterém lze vhodně sestavenou plošnou síť určitého tělesa přetvořit v 3D model během pár vteřin pouhým vyzdvižením celé struktury do prostoru. Příslušné strany se samy "kouzelně" pospojují svými magnetky a efektní stavba se před vámi zjeví doslova z čistého nebe, respektive z čistého stolu, viz např. toto VIDEO).

Nasaďte tomu kolečka a JEDEM !!

Kromě základních sestav jsou dodávány i velmi populární speciální sady obsahující magnetické podvozky s kolečky, které vykouzlí z jakékoliv konstrukce naprosto funkční autíčko, které lze navíc donekonečna upravovat a přetvářet.

ŠKOLKA HROU

Pro mateřské školky a jiná výchovná a vzdělávací zařízení dodáváme i velkobalení jednotlivých dílků ve folii nebo praktických úložných boxech (viz katalog a e-shop). V mateřských školách se stavebnice MAGFORMERS staly jednoznačným hitem a je až s podivem, jak dlouho a s jakým zaujetím si děti si se stavebnicí vydrží hrát mnohdy i celé hodiny...


MAGFORMERS je chytrou a chytlavou hrou pro děti stejně tak jako pro dospělé. Hraní si s většími ale i celkem malými dětmi vás nebude v žádném případě nudit a leccos se dokonce od malých stavitelů sami přiučíte:)