Genii Creation

origo

CZ SK HU

Máme si koupit stavebnici v klasickém balení nebo raději v úložném boxu?

Klasický dárkový karton nebo Magformers box ?

Obojí má své specifické výhody, záleží na vás. Klasická balení v kartonu jsou vhodnější pro jednorázové dárky, zejména pro ty, kdo Magformers ještě neznají nebo doma nemají. Velkou výhodou jsou přiložené a kvalitně zpracované knížečky s obrázkovými předlohami a názornými návody ke stavění. Samotnou krabici i její výstelku pak ale většinou vyhodíte a budete hledat, jak dílky pro opakované užití nejlépe uskladnit.

Tento problém velmi dobře řeší právě naše boxy, kde nic nevyhazujete a máte možnost si do stejného úložného kufříku ukládat i případně nově dokupované dílky. Skladba boxů navíc odpovídá dlouhodobě vypozorovaným potřebám našich zákazníků. Standardní sety jsou celosvětově neměnné, ačkoliv např. u korejských dětí najdeme jiné preference než u těch amerických nebo českých. V tomto ohledu jsme s tvorbou boxů poměrně flexibilní a snažíme se naše kolekce stále inovovat. Kombinace dílků v našich boxech vzniká po pečlivém odzkoušení mnoha konstrukčních možností ve snaze o maximální poměr cena/výkon. Díky menším počtům takových sad si ale nemůžeme dovolit ke každému boxu tisknout v offsetu tak krásnou a obsažnou brožurku, jako je tomu v celosvětovém měřítku u standardních dárkových setů. Tzn., že v boxech většinou najdete jen letáček s obecnými pokyny a informacemi o stavebnici Magformers jako takové a předlohy a inspirace je třeba hledat na našich webových stránkách, odkud se dají snadno vytisknout (coby předlohy postačí bohatě i ČB tisk). Vyjímkou je náš nejúspěšnější "Universal box", kde je přiložen i specif. leták s Universal stavbami. Do online galerií ale nové modely stále přibývají, což u tištěných bookletů očekávat nelze:) Navíc u boxů míváme na webu často mnohem více návodných fotografií, než bývá ukázek v tištěných brožurkách, kam se zákonitě vejde jen zlomek všech možných kombinací. Děti si většinou poradí již samy a objeví i možnosti, které by nás ani korejského výrobce mnohdy nenapadly..:) Nechte je také chvíli brouzdat po galeriích na našich stránkách a jisté konstrukční fígle snadno pochytí i tam.

Boxy jsou také jednoznačně výhodnější volbou pro školky, klubovny a herny a v neposlední řadě i pro zkušenější stavitele. Pro ty jsou tištěné brožurky stejně jen úsměvným a překonaným úvodem do něčeho, co dávno vlastní fantazií a dovednostmi převyšují. Velmi užitečné a žádané jsou ovšem tištěné předlohy a výukové karty u menších ochutnávkových setů, u kterých skutečně zcela vyčerpávající tištěné materiály najdete (Wow set, Můj první MF, apod.). 

Rozhodnutí je tedy na vás... jako menší dárek pro začátečníka nebo u Hi-tech tématické stavebnice určitě klasický karton, pro pokročilejší konstruktéry, školky a herny raději nějaký box.

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info