Genii Creation

origo

CZ SK HU

Čím jsou tedy stavebnice Magformers tak jedinečné ?

Čím jsou stavebnice Magformers tak jedinečné ?

Svojí jednoduchostí, odolností a neuvěřitelnou variabilitou.

Již z několika málo základních geometrických tvarů postavíte skutečně ohromující množství objektů s překvapivě realistickou podobou. MAGFORMERS vaše dítko jen tak neomrzí, to už máme odzkoušené! Dílky se k sobě velice jednoduše "lepí" magnetickými hranami a každá stavba poměrně rychle nabývá konkrétních podob, což zcela přirozeně motivuje do dalších pokusů a zároveň udržuje potřebnou koncentraci. Rozložení každé stavby je pak dílem okamžiku a můžete tvořit nanovo.

Pokud koupíte někomu hotové autíčko, moc se toho s ním dělat nedá, je to hotová a neměnná věc. Pokud pořídíte autíčko, které si musí dítě samo postavit, je to o poznání lepší a výchovnější, ale opět ve výsledku dostanete jen jednu konkrétní podobu, která brzy skončí na dně skříňky či v lepším případě bez újmy vystavená někde na polici.

Z jediného poměrně malého balení MAGFORMERS si ovšem může malý šikula postavit minimálně několik stovek různých verzí aut a k tomu množství všelijakých domků, mostů, altánků, hradů, šperků, lodiček, zvířat, dinosaurů, postaviček a tak dále a tak dále... Kromě trojrozměrných těles lze Magformers navíc využít i pro skládání plošných obrázků a ornamentů na rovné podložce... Tímto také často začínají první pokusy se stavebnicí u těch nejmenších.

Využití stavebnice je zkrátka neobyčejně pestré a můžete si být jisti, že v podobě MAGFORMERS svému dítěti kupujete nejen zábavnou hračku, ale zároveň hodnotnou pomůcku pro rozvíjení intelektuálních schopností i manuálních dovedností. Dítko si tedy se zaujetím hraje a zároveň se učí. A o to vám doufejme jde. "Blbostí" na jedno použití, těch je v každé hračkárně myslíme víc než dost:)

FB

 

heureka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info